Церковь- единое Тело Христово. Недавно я задумалась- а что такое быть Телом?Человеческое тело удивительно.Все члены тела настолько взаимосвязаны,что один не может обойтись без другого.Все члены тела действуют согласовано.Ни один из членов не может действовать сам по себе.Все в теле происходит сообща.
Поэтому,голова ,например не может сказать ногам- "вы мне не нужны".потому что это был бы полный абсурд.....Такого быть не может...
Левая нога не может сказать правой- " Я пойду погуляю в другую сторону,отдельно от тебя,сама по себе"
Так и мы члены друг для друга.Мы не можем жить сами по себе.У нас не может быть отдельной жизни друг от друга.Поэтому мы не одиноки!
Я не замужем.И я незнаю,что таое отношения одной плоти.Но я знаю,что мы,братья и сестры - члены друг другу.
А значит мы не одни! Мы вместе,мы связаны друг с другом...
Значит,те кто еще пока одни,у нас нет даже права стонать ,заниматься самосостраданием и жаловаться- какие мы бедные,несчастные и одинокие...Мы - единое Тело! Мы вместе!
Попробуем действительно стать настоящими членами друг для друга...
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Студентки - Таисия Кобелева У новелі «Студентки» образ Єви-Ніколь і її брата Джеймса, як іноземців, я вибрала не просто так. Кожна людина, стаючи християнином, отримує від Бога якесь завдання, щоб виконати Його план спасіння людства. Іноді людина виконує це завдання далеко віл свого дому. Ніколь не вважала це місто своїм домом назавжди, вони з братом постійно чекали можливості повернутись на Батьківщину. Так само кожен християнин вважає Землю своїм тимчасовим домом. Тут він виконує Божий задум для нього, адже всі люди народились не просто так.\\r\\n В образі Джеймса показаний той старший брат, про якого мріє кожен. Джеймс опікується своєю сестрою і докладає до її навчання чималих зусиль. Він став опорою своїй молодшій сестрі, яка сама б не вижила в чужій країні і чужому місті.\\r\\n Коли Єва познайомила Лізу, а Джеймс Олега, з Богом, вони виконали своє завдання тут і могли повернутись додому.\\r\\n Ліза і Настя на початку твору – символи дівчат, які вважають, що усім для повного щастя, не вистачає бойфренда. Тому вони більше ніяк не могли пояснити веселий настрій своєї сусідки.\\r\\n Ліза – людина, яка шукає сенс свого життя, шукає наполегливо. Будучи на дні відчаю, вона спочатку піддається йому і кидається на Єву з ножем, потім кидає її під машину. Злякавшись свого вчинку, дівчина трішки бере свої відчуття під контроль і зривається на Насті. На самому дні відчаю Бог подав їй свою Руку через пісню, яку вона почула через відкриті вікна Дому Молитви. Там лунала пісня Олександра Бейдика «Отпусти».\\r\\n Настя – образ впертих людей, яким не жаль нікого, крім себе. Однак в кінці твору вона теж приходить до Бога.\\r\\n